Gai Tod Hatyai
tweemaal gebakken kip
ingrediënten:
15 kippenvleugels
1 bol knoflook
2 theel ketumbar zaadjes
1/2 theel witte peper
6 eetl vissaus
3 theel palmsuiker
125 gr rijstebloem
olie
garnering;
zoete chili saus
bereiding:
Wrijf of maal de knoflook, de ketumbar en de peper fijn tot een pasta. Meng dan de vissaus en de palmsuiker erdoor en marnieer hiermee de kip voor tenminste 2,5 uur. Bestuif de vleugels dan goed met de rijstebloem.
Verhit in een wok de olie en bak hierin de vleugels zachtjes in 12-15 minuten goudbruin en schep deze daarna uit de pan en laat deze uitlekken en wat afkoelen.
Verhit vervolgens de olie op hoog vuur en bak daarna de vleugels in 2-3 minuten bruin en krokant. Laat de vleugels uitlekken en serveer met zoete chili saus.
Zoeken
Laatst gelezen
- Kerabu Daging - gestoofd gekruid rundvlees
- Tom yam poh taek - vissoep met zeevruchten
- Empal Gepuk Manis Gurih - gebakken sate van rundvlees
- Mendoan tempe - Gebakken plakjes tempe
- Kare rajungan - Kerrie van krab
- Daging Sapi Lada Hitam - rundvlees in zwarte peper saus
- Zoute Eieren
- Sateh kambing
- Asinan Mango - zoetzure mango
- Dendeng Ragi - gekruid rundvlees met kokos
Recente Reacties
Rawon - zwarte rundvleessoep
2 weeks agoMet zaadjesRawon - zwarte rundvleessoep
2 weeks agoHeey, ff een vraagje. Voor de lomboks te bereiden in de bumbu is dat met of zonder zaadjes? Alvast ...Ambyachi Kadi - mango kip curry
3 weeks agoGeen geweldig recept Tot op de letter gevolgd, maar door de nattigheid van de santen krijg je geen ...Pastel Goreng - indische pasteitjes
4 weeks agoDit recept heb ik ooit uitgeprint, en al vaak gemaakt. Niet alleen als pasteitjes, maar ook als nasi ...Telor asin - zoute eieren
2 months agoHoi, vraagje hoelang zijn deze houdbaar na het koken
