Tumis Labu Siam Cabe Ijo
roerbak van chayote met pepers
Bahan-bahan:
ingrediënten:
2 labu siam/chayote
3 cm laos
2 salam blaadjes
2 tomaten
4 sjalotjes
5 teentjes knoflook
5 groene lomboks
5 rode lomboks
150 ml water
1 theel zout
2 theel palmsuiker
2 eetl olie
Cara membuat:
bereiding:
Snijd de chayote julliene, de lomboks in dunne reepjes en de tomante fijn. Snijd de sjalotjes in dunne plakjes en de knoflook fijn.
Verhit in een pan de olie en fruit de laos, de salam, de lomboks, de sjalotjes, de knoflook en de tomaten voor 3 minuten. Voeg dan de chayote toe en bak deze 2 minuten.
Voeg het water, het zout en de palmsuiker toe en breng aan de kook. Dan afgesloten zachtjes 10 minuten laten sudderen totdat de saus is ingedikt.
Zoeken
Laatst gelezen
- Kambing Mekuah 2 - Geitenvlees in kokossaus
- Hati rebus -lever in bouillon
- Tongseng - gebakken lamsvlees in zoete kecap saus
- Ukut belimbing - Carambolablaadjes in zoete saus
- Solok Lada - gevulde pepers in gekruide kokosmelk
- Kinilaw Na Tanguigue - ceviche
- Wǔ Xiāng Máo Dòu - 五香毛豆 - edame boontjes met 5 kruiden
- Taipa Raca - garnalen met mango
- Arroz Caldo Con Pollo - kippensoep met rijst en gember
- Daegujeon - gebakken vis in beslag
Recente Reacties
Rawon - zwarte rundvleessoep
4 months agoMet zaadjesRawon - zwarte rundvleessoep
4 months agoHeey, ff een vraagje. Voor de lomboks te bereiden in de bumbu is dat met of zonder zaadjes? Alvast ...Ambyachi Kadi - mango kip curry
5 months agoGeen geweldig recept Tot op de letter gevolgd, maar door de nattigheid van de santen krijg je geen ...Pastel Goreng - indische pasteitjes
5 months agoDit recept heb ik ooit uitgeprint, en al vaak gemaakt. Niet alleen als pasteitjes, maar ook als nasi ...Telor asin - zoute eieren
6 months agoHoi, vraagje hoelang zijn deze houdbaar na het koken
