Congyoubing
pannenkoek met lente-ui
ingrediënten:
300 gr bloem
150 ml heet water
1 eetl olie
1 lente-ui
1/2 theel zout
1/2 theel vijfkruiden poeder
bereiding:
Hak de lente-ui fijn. Meng het zout met het water en giet dit langzaam bij de bloem en kneed hiervan een soepel deeg en laat dit 15 minuten rusten. Dan het deeg nog 2 minuten kenden en rol het daarna uit in een cirkel.
Kwat wat olie op het deeg en strooi hierop de kruiden en de lente-ui. Rol het deeg daarna op en rol het daarna opnieuw op. Rol het deeg daarna uit in een cirkel.
Verhit de olie in een pan en bak het deeg voor 3 minuten aan een zijde en 2 minuten aan de andere zijde. Snijd het daarna in stukken en serveer.
Zoeken
Laatst gelezen
- groene curry met gegrild varkensvlees
- Pindasaus 2
- Dà Bái Cài - 大白菜 - Chinese koolsalade
- Sayur bening ketole - pompoen met spinazie
- Sambal goreng tempeh peteh
- Sambal Keluwek - sambal van keloewekpitten
- Daging Bumbu Rujak - pittig gekruid rundvlees
- Semur Paha Ayam Bakar - geroosterde kip in kruidige saus
- Bekakak - gebakken gestoofde kip
- Be pindang megoreng - Gebakken gezouten sardientjes
Recente Reacties
Rawon - zwarte rundvleessoep
4 months agoMet zaadjesRawon - zwarte rundvleessoep
4 months agoHeey, ff een vraagje. Voor de lomboks te bereiden in de bumbu is dat met of zonder zaadjes? Alvast ...Ambyachi Kadi - mango kip curry
4 months agoGeen geweldig recept Tot op de letter gevolgd, maar door de nattigheid van de santen krijg je geen ...Pastel Goreng - indische pasteitjes
4 months agoDit recept heb ik ooit uitgeprint, en al vaak gemaakt. Niet alleen als pasteitjes, maar ook als nasi ...Telor asin - zoute eieren
6 months agoHoi, vraagje hoelang zijn deze houdbaar na het koken
